Nasi Trenerzy

Trener Ewa Kadłubiec

Ewa Kadłubiec

Wielokrotna medalistka i rekordzistka Mistrzostw Polski, uczestniczka mistrzostw Europy Juniorów. Wielokrotna reprezentantka Polski na zawodach międzynarodowych. Dyplomowany trener pływania (AWF Warszawa). Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Od roku 2006 nauczyciel wychowania fizycznego w SP 173 oraz trener w MKS Trójka Łódź.

Mail: ewa.kadlubiec@mkstrojkalodz.pl

Trener Magdalena Piątkiewicz

Magdalena Piątkiewicz

Wychowanka MKS Trójka Łódź. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Seniorów i Juniorów. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego Wydział Nauk o Wychowaniu na kierunku pedagogika w zakresie wychowania fizycznego i zdrowotnego. Dyplomowany trener w zakresie pływania (AWF Warszawa). Pracuje z młodzieżą w MKS Trójka Łódź od 2004 r.

Mail: magdalena.piatkiewicz@mkstrojkalodz.pl

Trener Tomasz Melka

Tomasz Melka

Z pływaniem związany od 6 roku życia, czyli już 40 lat. Przez kilkanaście lat jako zawodnik był związany ze Startem Łódź. Jest finalistą MP Juniorów oraz medalistą i współrekordzistą Polski w sztafecie 4*100m zmiennym. Po zakończeniu kariery zawodnika rozpoczął pracę trenerską. Początkowo związał się ze Startem, a od roku 2012 jest trenerem starszych roczników w MKS Trójka Łódź. Jego wychowankowie zdobyli kilkadziesiąt medali MP Juniorów i Młodzieżowców we wszystkich stylach i na większości dystansów. Ceni zaangażowanie, pracę zespołową i chęć do podejmowania wyzwań.

Mail: tomasz.melka@mkstrojkalodz.pl

Trener Maciej Młynarczyk

Maciej Młynarczyk

W swojej karierze prowadził grupy sportowe przez wszystkie etapy szkolenia. Od I klasy szkoły podstawowej do grup studentów. Studiował na Uniwersytecie  Łódzkim na kierunku „Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne” w latach 2002-2007 oraz na AWF w Warszawie na Podyplomowych Studiach Trenerskich w 2009. Od 2007 r. związany z MKS Trójka Łódź, w poprzednich latach również trener kadry wojewódzkiej młodzików. Od 2018r. trener Kadry Narodowej Juniorów. Wychowawca wielu medalistów oraz rekordzistów Polski. Jako trener uczestnik wielu imprez międzynarodowych Kadry Narodowej.

Mail: maciej.mlynarczyk@mkstrojkalodz.pl